//

Απαραίτητο το τρίποντο, για την Εθνική μας (11/06)

Σημαντικές οι αναμετρήσεις των προκριματικών του Euro 2020 και σε αυτή την 4η αγωνιστική, με την Εθνική μας να αντιμετωπίζει την Αρμενία και να καίγεται για βαθμούς.

3ος Όμιλος
Λευκορωσία - Β.Ιρλανδία: Οι Λευκορώσοι έχασαν από τη Γερμανία με 0-2 και παραμένουν 0/3 με ήττες στον όμιλο, ενώ η Βορειοιρλανδοί πλέον με 3/3 νίκες είναι στην κορυφή του ομίλου μετά το 1-2 μέσα στην Εσθονία... 2 και Under 3,5 - Over 4,5 Κόρνερ Β.Ιρλανδία

Γερμανία - Εσθονία: Οι Γερμανοί πέρασαν με 0-2 από τη Λευκορωσία και έχουν 2/2 νίκες, τη στιγμή που οι Εσθονοί έχουν καμία νίκη πλέον με 0/2 στον όμιλο... 1 και Over 3,5 - Γερμανία να κερδίσει και τα 2 ημίχρονα

5ος Όμιλος
Αζερμπαϊτζάν - Σλοβακία: Οι Αζέροι με 0/2 στον όμιλο είναι ουραγοί, ενώ από την άλλη η Σλοβακία έχει μία νίκη και μία ήττα μέχρι τώρα... 2-3 γκολ

Ουγγαρία - Ουαλία: Η Ουγγαρία έχει πιάσει την κορυφή του ομίλου (2-0-1) μετά το 1-3 μέσα στο Αζερμπαϊτζάν, ενώ από την άλλη η Ουαλία έχασε μέσα στην Κροατία με 1-2 και έχει από μία νίκη (1-0-1) στον όμιλο... G/G και Under 4,5

8ος Όμιλος
Αλβανία - Μολδαβία: Ουσιαστικά αδιάφορο ματς ήδη με τις δύο ομάδες να έχουν από μία νίκη και δύο ήττες μέχρι τώρα... 1 και Under 3,5 - Over 3,5 Kάρτες

Ανδόρα - Γαλλία: Η Ανδόρα έχει 0/3 στον όμιλο και δεν έχει σημειώσει ακόμη γκολ, ενώ από την άλλη η Γαλλία έφαγε σφαλιάρα με 2-0 από την Τουρκία και πλέον είναι δεύτερη (2-0-1) στον όμιλο... 2 και Over 3,5 - Γαλλία Over 1,5 γκολ στο ημίχρονο

Ισλανδία - Τουρκία: Οι Ισλανδοί έχουν δύο νίκες μέχρι τώρα (2-0-1) μετά και το 1-0 κόντρα στην Αλβανία, ενώ οι Τούρκοι είναι η έκπληξη με το 3/3 στον όμιλο, μετά το 2-0 κόντρα στη Γαλλία... 2-3 γκολ - Over 3,5 Κάρτες

9ος Όμιλος
Καζακστάν - Σαν Μαρίνο: Αδιάφορο ματς για το γόητρο του μη-τελευταίου στον όμιλο... 1 και Over 2,5 - Καζακστάν να κερδίσει και τα 2 ημίχρονα

Βέλγιο - Σκωτία: Το Βέλγιο κέρδισε με 3-0 το Καζακστάν και είναι στην κορυφή με 3/3, ενώ από την άλλη, η Σκωτία με το 2-1 κόντρα στην Κύπρο έφτασε τη δεύτερη θέση (2-0-1) του ομίλου... 1 και NoGoal - Βέλγιο πρώτο στα 7 Κόρνερ

Ρωσία - Κύπρος: Η Ρωσία διέλυσε με 9-0 το Σαν Μαρίνο και έπιασε τη δεύτερη θέση (2-0-1) του ομίλου, ενώ αντίθετα η Κύπρος έχασε με 1-2 από τη Σκωτία και πλέον δύσκολα θα βρει κίνητρο αν δεν πάρει αποτέλεσμα ξανά... 1 και Over 2,5
- Ρωσία να σκοράρει και στα 2 ημίχρονα

10ος Όμιλος
Λιχτενστάιν - Φινλανδία: Το Λίχτενστάιν είναι ο σάκος του μποξ του ομίλου με 0/3 μέχρι τώρα και 0-11 στα συνολικά γκολ, ενώ από την άλλη, η Φινλανδία κέρδισε απίστευτα με 2-0 τη Βοσνία και είναι στη δεύτερη θέση του ομίλου (2-0-1)... 2 και Under 3,5

Ιταλία - Βοσνία: Οι Ιταλοί πέρασαν άνετα από την Ελλάδα με το 0-3 και είναι στην κορυφή με 3/3 νίκες και μάλιστα 11-0 στα συνολικά γκολ, ενώ αντίθετα η Βοσνία έχασε με 0-2 από τη Φινλανδία εκτός έδρας και παραμένει μαζί με την Εθνική μας (1-1-1)... 2-3 γκολ - Over 9,5 Κόρνερ

Ελλάδα - Αρμενία: Η Εθνική μας έχασε με 0-3 από την Ιταλία και έμεινε πίσω βαθμολογικά (1-1-1) και πρέπει να πάρει τώρα ανάσα, ενώ από την πλευρά της η Αρμενία κέρδισε πρώτη φορά (1-0-2) με το 3-0 κόντρα στο Λίχτενστάιν... 1 και Under 2,5 - NoGoal και Under 2,5